התיישבות בבניין עולים

בתיאום עם עמותות העולים הגדולות, האתר מסייע לעולים למצוא דיור פחות יקר בכך שהוא עוזר להם למצוא אחד את השני כדי ליצור משהו כמו קבוצות רכישה, ולבנות קהילה באותו הזמן.

בדרך זו, מאחר ויהיו להם "קהילה-בבניין" חביבה, הם יכולים לבחור לגור במקום פחות יקר, ועוד במחיר קבוצתי.

עם זאת, כדי לא ליצור בועות של עולים, אנחנו רוצים להרחיב את הפרויקט לישראלים שמחפשים לקנות דיור חדש ושיש להם גם מוטיבציה אידיאליסטית להיות "שכנים מועילים" לקבוצה גדולה של עולים המתגוררים בבניין החדש שלהם, כפרויקט ציוני.


......

ALSO:

Do you have an existing "kvutsat rechisha" which would welcome a group of Olim in your midst? Please contact us:

האם יש לך קבוצת רכישה קיימת שתקבל בברכה קבוצת עולים? בבקשה תיידע(י) אותנו

Avi@OlimCommunity.com

שירות חדש חינם לעולים!


רכישה כקבוצה( לא קבוצת רכישה) :לחסוך כסף ולמזער את הטרחה ואת הלחץ בעת רכישת הבית החדש שלך בישראל.

רכישה כקבוצה יכולה לגרום לחיסכון משמעותי מאוד. על סמך התשובות לסקירה שלהלן, אנו יוצרים קבוצות דיון (לא קבוצות רכישה) באתר שלנו המורכב מעולים שצרכי הדיור שלהם דומים.

הקבוצה יכולה לדון על הפרטים של איפה ומה לקנות כקבוצה, וכאשר יש הסכמה, נבצע התאמה בין הקבוצה לבין מתווכים וקבלנים אשר התחייבו לתת לקבוצות מחיר מופחת (ראה הסבר בהמשך) .

הערה: אנו יכולים לעזור לכם לחסוך כסף נוסף על ידי הצטרפותכם ל"קהילה בבניין "(ראה הסבר בהמשך).

השירות שלנו הוא חינם לחלוטין לעולים, ואין מחויבות

.......

שירות חדש חינם !

לחסוך כסף ולמזער את הטרחה ואת הלחץ בעת רכישת הבית החדש

תשובותיך ל"סקר ההתאמה"המופיע בדף זה יסייעו לנו לזהות עולים עם צורכי דיור דומים לשלך, כך שתוכלו לדון באופציות יחד בפורום קבוצתי מיוחד באתר זה.(אפשר להשתייך למספר קבוצות.)

אלה מכם בקבוצת דיון ספציפית, אשר ההעדפות והצרכים של הדיירים דומים מאוד, יכולים לקבל הנחה קבוצתית אם תבחר לקנות דירות או בתים פרטיים באותו מקום בו זמנית. אֵיך? רק קבלנים ומתווכים אשר התחייבו לתת הנחות קבוצתיות יוכלו להירשם באתר. (וגם, האתר נועד לתת את היתרון לצרכן - קבלנים ומתווכים יתחרו למכור דיור לקבוצה שלך).

יצירת "קהילה בתוך בניין": נוכל להתאים אותך לאחרים כמוך כדי ליצור "קהילה ב-בניין", שכנים דומים לך, לא רק עם צרכי דיור דומים. כפי שתראה מהשאלות, הקטע האופציונלי של הסקר שלהלן נועד לעזור לך לציין את הדמיון המתאים. וכמובן "הקהילה" מקבל הנחה של קבוצה.

תוכל לגלול למטה עכשיו כדי למלא את הסקר התואם כדי שנוכל למצוא את קבוצת הדיון הרלוונטית עבורך.

Permits, ‘fixers’, bureaucracy, corruption

Each letter links to a different relevant article:

בּ ע י ו ת

מאכערים

עיריית ירושלים: מאכערים בכל פינה

mynetjerusalem.co.il/article/149002 עיריית ירושלים: מאכערים בכל פינה. חזי דרקסלר. 07.08.12 / 07:56. שיתוף בפייסבוק לשתף בטוויטר העתק כתובת כתבה לשתף במייל ...

Aug 16, 2012 - מבקרת עיריית ירושלים מלכה דרור החליטה לעשות סוף למאכערים המסתובבים בעירייה, חרדים וחילונים. המבקרת הודיעה כי בקרוב היא תבדוק את נושא ה'מאכערים' שמסתובבים באגף רישוי ... ממתק לשבת עם הרב נחמיה וילהלם · הרב ניר בן ארצי · פינת ההלכה - עם הרב .... המבקרת הודיעה כי בתקופה הקרובה היא הולכת לבדוק את כל נושא המאכרעים ...

www.haaretz.co.il › חדשות › חינוך וחברה Translate this page Jul 8, 2016 - עם כל דפיקה על הדלת וערב הסברה, היא צברה ידע ומומחיות. ... אבני, המרכזת מטעם מינהל הקהילה של עיריית ירושלים את ההיבטים החברתיים בהתחדשות העירונית.

https://www.haaretz.co.il › Markerweek - Translate this page

Apr 3, 2014 - רבין הורשע במתן שוחד של 95 אלף שקל לסגן ראש עיריית ירושלים, אליעזר שמחיוף, כדי שיפעל לטובת ... מעלתו העיקרית היא הקשרים, שהם כלי העבודה המרכזי של כל מאכער. .... אף אחד לא מתחיל מלקיחת שוחד של מיליונים, בהתחלה עושים עיגולי פינה קטנים.

www.ch10.co.il › חדשות › בארץ Oct 18, 2017 - עובד עירית י-ם נעצר בחשד לקבלת שוחד: 'מאכער' תיווך בין הצדדים ... במסגרת החקירה הסמויה עלה חשד כי תושבי מזרח ירושלים, פנו, כך על פי החשד, לגורמים אחרים ...


למה הדירות כל כך יקרות

איך המאכערים עובדים? מדוע כל כך קשה לעצור אותם?

לוקחים את הזמן: מדוע מתארך משך בניית דירה

חלקו של קובי כחלון (אח של) בעליית מחירי הדיור בירושלים

דוחות על הביקורת בשלטון המקומי לשנת 2013

ייעוץ מקצועי ותכנון אסטרטגיית רישוי בניה


Permits

Dealing with construction permits , Country comparison

Why is Corruption More Prominent in Some Countries Than Others?

Examples: Latvia: Corruption in the process of issuing building permits

Mumbai: Building permits account for almost half of construction cost

Reforming Building Permits


קהילה בתוך בניין: אנחנו יכולים גם לעזור לך למצוא את הקהילה הנכונה - על ידי קניית עם אחרים כדי ליצור "קהילה ב-

* תשובותיך ל"סקר ההתאמה "בדף זה יסייעו לנו למצוא עולים נוספים בעלי צרכים דומים.

* אנו נציג לך אותם באמצעות "פורום" באתר שלנו, כך שאתה יכול לדון בכל עניינים ביחד.

* בשלב מאוחר יותר, אנחנו יכולים לעזור לקבוצה שלך ליצור קשר עם סוכני נדל"ן, עורכי דין, קבלנים ואדריכלים (אנו מזמינים כל אנשי מקצוע כאלה להתחרות על העסק של הקבוצה שלך כל עוד הם מתחייבים לתת תעריף קבוצתי).

אתה יכול לקרוא עוד על התהליך שלהלן, ועל דף "מידע שלאחר הסקר".

ואתה מוזמן לכתוב אלינו בכל עת, אנו שמחים לענות על השאלות שלך: Avi@OlimCommunity.com

אפשרות מרגשת לך לחקור:

...............

לארגונים ומנהיגים קהילתיים, וועדי תושבים מקומיים, רשויות ממשלתיות ורשויות מקומיות, יזמים ודיירים מקצוענים: לחץ כאן אם ברצונך להשתמש באתר כפלטפורמה ליצירת קבוצות משלך.

..

עבור מתווכים, קבלנים, אדריכלים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הדיור: לחץ כאן אם ברצונך לשרת את הקבוצות שנוצרו על ידי האתר.

...

אם אתה לא רוצה לקחת את הזמן כדי למלא את הסקר תואם עכשיו, אתה יכול להחליף את זה טופס קצר מאוד במקום:


תוכל כעת לערוך את הסקר התואם (למטה, בדף זה), או לקרוא תחילה את המידע ההסברתי:


* .... מארגוני .... הוזמנו להשתתף בקבוצות דיון-פורום. הם יכולים לסייע לקבוצה שלך לחקור אפשרויות רלוונטיות, כמו גם לעזור לקבוצה שלך לקבל החלטות טובות להגיע להסכמה.

* הדיונים בפורום שלך הם ללא מחויבות, וכאשר קבוצת דיון רצינית מותאמת לאנשי מקצוע רלוונטיים, מדריכים מוזמנים לעזור לקבוצה לעשות החלטות נבונות.

* אנחנו לא מוכרים שום דבר ואנחנו אף פעם לא מבקשים ממך תשלום כלשהו - אנחנו פשוט 'פלטפורמה' מבוססת אינטרנט, מזרזת את ההרכב של קבוצת דיון ממוקדת עבורך, ולאחר מכן - לבקשת הקבוצה שלך - התאמת זה לאנשי מקצוע רלוונטיים.

* אנחנו לא שואלים אותך על מידע אישי, אפילו לא את שמך או את הטלפון # וכו 'אנחנו בהחלט לא מבקשים את פרטי כרטיס האשראי שלך - האגרה שלנו היא לא שילמה לך אבל על ידי אנשי מקצוע הקבוצה שלך בוחר. ואנחנו כאן בשבילכם, תומכי העולים ולא בשביל אנשי המקצוע שאתם בוחרים: אין שום מחויבות או לחץ מצדנו לקנות משהו.

* זה לא החזר או הנחה, או כסף מארגון או ממשרד ממשלתי - פשוט שיטה של סיוע להתארגן ולהקים קבוצה על מנת לקבל הנחה קבוצתית מקבלן, ישירות או באמצעות מתווך

אנא כתוב לנו אם יש לך שאלות בכלל, נשמח מאוד לעזור: Avi@OlimCommunity.com

גלול למטה כדי לקחת את הסקר עכשיו, או אם אתה רוצה אתה יכול ללחוץ על נקודות 1 & 2 לפתוח (ואז לסגור אותם).הנה הסקר התואם:

בכל נקודה בסקר להלן, אם אתה לא רוצה לטרוח עם שאלה כלשהי, פשוט לדלג על זה. אתה יכול אפילו לדלג על כמה שאלות. או פשוט ללכת ישירות לתחתית הטופס, להזין את הדוא"ל שלך ולחץ על שלח, ואנחנו נהיה בקשר (אנחנו מצפים לעזור לך!).